Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-06-07 20:59:24

swideer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 24
Punktów :   

NUMER TRZECI

jak zwykle mamy w dupę opóźnienie.. ;/ dawać jak najszybciej propozycje artykułów i przypominam, że do tego piątku (no może do soboty) mają one być napisane............................................. bo trzeba będzie korektę zrobić, gdyż numer drugi to chodząca żenada była... więc serdecznie proszę o streszczenie pupek.. swoją drogą ja też muszę w końcu coś nashreibać... also! Geben mir schnell die Artikels!!

Offline

 

#2 2009-06-13 18:30:54

Mateusz Żukowski

Użytkownik

7027375
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 34
Punktów :   

Re: NUMER TRZECI

Mój tekst o oportunizmie wpisuje się w czas, mam nadzieję, że termin do soboty oznaczał do dziś
I tu moja mała prośba - czy ktoś mógłby zamieszczać w internecie już opublikowane numery? Jeśli nie, to proszę o nie na maila (zukowski2@o2.pl) i sam to zrobię. Myślę, że strona, na której można by znaleźć nasze stare artykuły i link do której zamieszczano by w każdy numerze jest nie zbędna (podstawy jestem w stanie stworzyć). Przepraszam, że na tym miejscu o tym wszystkim rozprawiam i robię syf.

Ostatnio edytowany przez Mateusz Żukowski (2009-06-14 13:55:25)


Pozdrawiam,
Mateusz Żukowski
"Demokracja jest drogą do socjalizmu."
Karol Marks

Offline

 

#3 2009-06-13 20:35:40

swideer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 24
Punktów :   

Re: NUMER TRZECI

sa problemy.. jak na razie mamy jeden artykuł... Twój.. ;/

Offline

 

#4 2009-06-14 14:16:19

Mateusz Żukowski

Użytkownik

7027375
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 34
Punktów :   

Re: NUMER TRZECI

Niektóre teksty, chociażby ten: http://www.redakcja.pun.pl/viewtopic.php?id=17 leżą na forum i nie zostały wykorzystane. Gdyby ktoś z aktywniejszych redaktorów zechciał sprawdzić co było użyte, a co nie to może jakoś się trzeci numer uzbiera... I od razu trzeba by ludzi pobudzić do pracy nad czwartym!


Pozdrawiam,
Mateusz Żukowski
"Demokracja jest drogą do socjalizmu."
Karol Marks

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wszystko-o-bakugan.pun.pl www.poke-game.pun.pl www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl www.mototeam.pun.pl